Bez svetru se v zimě neobejdete

Zpět do magazínu

Co by to bylo za zimu, kdyby byla bez svetrů. Módní trendy však ovlivňují i svetry a tak letos můžete čekat změny nejen v barvách, ale i střizích, materiálech a designech. Žhavým trendem této zimy je prolínání tradičních řemeslných technik s těmi nejmodernějšími technologiemi. To pak přináší nádherné materiály s lepšími vlastnostmi, které jsou kombinovány s ručními výšivkami nebo také s ručně našitými aplikacemi.

5 žhavých trendů svetrů zimy 2016

  1. Jemné úplety jsou tuto zimu doopravdy žhavým trendem. Na rozdíl od předešlých let však nejde pouze o hladké kousky, ale i o bohatě zdobené modely. Jelikož jsou tuto zimu trendové i flitry, těšit se můžete na zajímavé svetry z vyšívanými nápisy, které jsou dále ozdobené i flitry. Kromě nich však svetry mohou být zdobeny korálky nebo různými kamínky. Ty nejluxusnější pak zdobí Preciosa anebo křišťál Swarovski.
  2. Kromě nášivky flitrů a korálků se budou nosit také svetry zdobené výšivkou inspirované přírodou. Ty nejvíc módní svetry se neobejdou bez květin, ptáků a motýlů.
  3. Vůbec k těm nejžhavějším trendům letošní zimní sezóny jsou svetry s tradičními norskými vzory. Takto laděným svetrům se daří již několik sezón pro svou malebnost a vtipnost. Jde mnohdy o originální svetry, které dokáží vzbudit dojem pohádkové zimy, byť nám počasí za oknem chce nakukat, že je jaro.
  4. Velmi zajímavým trendem této zimy je barevné peří, které se objevuje vesměs všude na co se člověk podívá. Není se proto čemu divit, že se objevuje i na společensky laděných svetrech. Takto ozdobené svetry jsou skutečnými skvosty a symbolizují křehký luxus, který si můžete dovolit pouze o výjimečných chvílích.
  5. Dalším velmi zajímavým zimním trendem jsou svetry zdobené třásněmi. Ostatně třásně jsou velkým módním trendem a objevují se nejen na svetrech, ale i na sukních, kabelkách a šatech. Svetry s třásněmi jsou svěží, rafinované a originální.
Doporučujeme vám vyzkoušejte všechny, určitě si ve vašem šatníku najde své místo každý z nich.
  Zpět do magazínu