Pánská trička


Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

Pánská trička

Pohodlná a slušivá trička jsou nezbytnou součástí každého pánského šatníku, nabízíme Vám proto moderně barevná trička pro každou volnočasovou událost, díky kterým budete mít styl za všech okolností. Trička jsou vyrobená z kvalitních materiálů, a zároveň Vám je nabízíme za příznivé ceny. Nezapomeňte se podívat také na naši nabídku sak, košil a dalších doplňků jako jsou brýle či hodinky.

I pánské tričko může být stylové a nápadité! Od toho je tady náš online butik, ve kterém si vyberete tričko přesně podle vašich představ! Naše nabídka je skutečně bohatá, od stylových pánských triček s dlouhým rukávem, přes zajímavá pánská trička s krátkým rukávem až po stále populární a praktická pánská polo trička.
Trička s dlouhým rukávem jsou sice méně vyhledávaným ale velmi praktickým prvkem každého pánského šatníku. Do sychravého podzimního počasí či tuhé zimy jsou naprosto ideální. Využití pro něj však najdete mimo jiné za chladných letních večerů. Vyberte si stylové pánské tričko s nějakým výrazným prvkem, který ozvláštní tento zdánlivě obyčejný kus oděvu. Díky kombinaci s dobře padnoucím pánským sakem budete působit elegantně a luxusně.
Trička s krátkým rukávem jsou výborně nositelná po celý rok a jejich využití je vskutku široké, pod stylový pánský svetrnebo sakoi sportovní mikinu, k ležérním kalhotám nebo kvalitním džínům. Bát se nemusíte ani pánských triček se zajímavým potiskem.
Pokud dáváte přednost ležérní eleganci, oblíbíte si naše pánská polo trika v klasických barvách i nápaditých barevných kombinací. Sázkou na jistotu je nepochybně pánské polo tričko s pruhy, které je vděčnou módní stálicí. Tento univerzální kus oděvu využijete při mnoha různých příležitostech. V kombinaci se společenskými kalhotami a decentním pánským svetrem získáte elegantní outfit mnohostranného využití. Naopak s ležérnějšími kalhotami a zajímavým svetrem s designovými detaily vznikne ideální model na volný čas.
Všechna pánská trička v našem sortimentu vynikají výbornou kvalitou a prvotřídními materiály s vysokým podílem bavlny. Vždy se tak budete cítit příjemně a pohodlně. Díky bohaté nabídce barevných variant a barevných kombinací všech tipů triček pro vás bude kombinování zábava! Myslete i na módní doplňky, ke každému tričku jistě v našem e-shopu najdete stylový doplněk, ať už pánskou tašku, hodinky či opasek.