Pánské kravaty


Zobrazit dostupnost:

Pánské kravaty

Dobrá kravata tvoří základ každého pánského obleku. Měla by být z kvalitního materiálu a barevně ladit s košilí (na kravatě by se neměly vyskytovat více, než tři barvy). V současné době jsou nejoblíbenější dva druhy kravat – klasické široké kravaty, které se hodí pro opravdu formální příležitosti, nebo moderní úzké kravaty, které bývají v pestrobarevnějším či lesklém provedení, a upotřebíte je spíše v zaměstnání nebo ve volném čase. Správně uvázaná kravata by měla končit na sponě Vašeho opasku a ve společnosti by si muž nikdy neměl povolovat uzel.

Ani skvěle střižený a dokonale padnoucí obleksprávně nevyzní, jestliže zvolíte nevhodnou kravatu. Při výběru kravaty se řiďte zásadou, že by měla barevně ladit s košilí. Důležitý je také charakter události, na kterou se oblékáte. Při běžném nošení do práce můžete experimentovat a zkusit odvážnější kombinace barev. Na společenskou událost volte kravatuobezřetněji, spíše v tmavších odstínech, a dbejte na to, abyste decentně ladil s vaší partnerkou.
Ve vašem šatníku by v žádném případě neměla chybět kvalitní bílá pánská košile, kterou můžete zkombinovat se vzorovanější kravatous elegantními proužky nebo decentními puntíky. Ke vzorované košilinaopak zvolte kravatu jednobarevnou, při kombinaci dvou různých vzorů buďte velmi opatrní, kombinujte malé vzory s většími a opačně. Kombinace bílé košilea černé kravatya černého oblekuje osvědčená a velmi slušivá. Na každodenní nošení se hodí kravata modrá nebo šedá, která působí decentně a elegantně. Na slavnostní příležitosti je ideální vínová nebo fialová barva. Na formálnější příležitosti si uvažte kravatu širší, do méně formálního prostředí sáhněte po moderní úzké kravatě.
Všechny kravaty, které můžete zakoupit v našem internetovém obchodě, jsou vkusně dárkově zabaleny. Kvalitní dárková krabička kromě kravatyobsahuje i kapesníček a manžetové knoflíčky, vše ve stejných barvách. Pokud si tedy nevíte rady s dárkem pro vašeho nadřízeného nebo kamaráda, vyberte mu v našem e-shopu elegantní kravatuv krásném dárkovém balení.
Kvalitní kravatyz naší nabídky jsou vyrobeny z mikrovlákna a správně drží tvar. Kravatu si vždy uvažte tak, aby končila na sponě vašeho opasku. Pozornost věnujte i volbě dalších vašich doplňků, například peněženky, opasku, hodineka tašky.