Pánské opasky


Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

Pánské opasky

Pánské opasky jsou praktické a elegantní ke každým kalhotám. Jsou pánským doplňkem, který je praktický a stylový zároveň. Díky opasku si budete moci kalhoty utáhnout vždy podle potřeby. Pánské opasky jsou vhodným doplňkem ke stylovým jeans kalhotám stejně jako jako k elegantnímu pánskému obleku. Kvalitní opasky se hodí pro každou příležitost, ke sportovním kalhotám či k pánskému obleku nebo ke košili. Opasky jsou moderní a praktické pro každého muže. Jsou stylovým pánským doplňkem a vybrat si můžete z různých barevných variant a různé šíře. Nechybí ani stylové opasky s nápisem.
 

Jedním z nezbytných pánských módních doplňkůjsou nepochybně opasky, které jsou praktické i stylové a jsou neodmyslitelnou součástí oděvu každého gentlemana. Doplňte proto váš šatník o kvalitní pánské opasky, které váš příjemně překvapí svou kvalitou a budou navíc dobře kombinovatelné s veškerým vaším oblečením.
 V případě formálních oděvů by opaskyneměly být nijak výrazné. Nejvhodnější jsou klasické černé opasky s decentní kovovou sponou. Při méně formálních příležitostech můžete zvolit například opasekhnědý. I spona může být výraznější, k dispozici jsou vám pásky s velmi originálním a zajímavým designem spon. Pásek tedy upoutá pozornost na první pohled. Pánský opasekse však hodí i ke kalhotám  a košilise svetrem, výsledek bude sofistikovaný a osobitý.
Nejlepší volbou je samozřejmě kožený opasek, který vám díky kvalitnímu materiálu a pečlivému zpracování dlouho vydrží. Opasekby rozhodně neměl být odřený, dbejte proto na jeho perfektní stav stejně, jako je tomu v případě bot. V našem e-shopu si můžete vybrat z opasků různé šířky, záleží na typu kalhot, ke kterým opasek potřebujete.
Kvalitní kožené pánské opaskys klasickým designem jsou navíc skvělým tipem na dárek pro vaše blízké. Opasek ocení a využije každý muž. Pokud jej navíc obdarujete i ladící pánskoupeněženkou, jistě bude nadšen.
Pánský opasek by měl vždy ladit s botami a pečlivě vybírejte i další doplňky. Kožený opasek a kožená peněženkaje osvědčená kombinace, pokud možno ve stejném odstínu. Stejně tak taškua náramkové hodinkyvolte s ohledem na barvu pásku. Nezapomeňte na nezbytné sluneční brýle, které by také měly ladit s vašimi ostatními módními doplňky.