Pánské peněženky


Zobrazit dostupnost:

Pánské peněženky

Říká se, že když už dojde na placení, má muž ukázat, že je gentleman. To nejlépe ukážete s kvalitní a stylovou peněženkou. Nabízíme Vám proto decentní a elegantní peněženky z kvalitní kůže, které Vám budou dobře sloužit každý den. Vybrat si můžete z různých způsobů uspořádání tak, aby peněženka co nejlépe vyhovovala Vašim nárokům. V naší nabídce doplňků za skvělé ceny najdete také kožené opasky, praktické tašky, brýle, i hodinky.

Pánská peněženkaje nezbytným módním doplňkemkaždého správného gentlemana. Pokud budete perfektně oblečen, ale na důležité schůzce při placení nejen v luxusní restauraci, ale i v nějaké útulné kavárničce vytáhnete z kapsy starou opotřebovanou peněženku, ze které vám navíc budou vypadávat různé vizitky a karty, dobrý dojem na svou vyvolenou rozhodně neuděláte.
Výběr správného typu pánské peněženkyje rovněž velmi důležitý. Měla by mít dostatek přihrádek, protože dlouhé hledání dokladů či platební karty dokáže každého pěkně otrávit. Dejte přednost takovému uspořádání přihrádek, které vám vyhovuje, ať se při placení pokaždé zbytečně nezdržujete. Pánské peněženky, které najdete v našem internetovém butiku, jsou precizně vypracované a vyrobené z pravé kůže, takže vám budou dlouho sloužit a zůstanou jako nové. Pánské peněženkynavíc dodáváme v dárkové krabičce, tudíž se jedná i o ideální dárek, například pro vašeho otce, bratra nebo kolegu. Výběr pánské peněženkynení nijak náročný, s takovým dárkem tedy nešlápnete vedle!
Na co si dát pozor? Při nošení peněženky se vyvarujte nepěkného nešvaru, kterého jsou stále plné ulice. Jedná se o peněženkynacpané k prasknutí, které většina mužů nosí v kapse u kalhot a které nevzhledně vyboulí kapsu kalhot. Nebo dokonce peněženky, které muži nosí v zadní kapse riflí a které někdy kapsu skoro protrhnou. Taková pánská peněženkasi navíc přímo říká o krádež! Pokud chcete působit stylově, nenoste peněženku po kapsách a vsaďte raději na pánské tašky, vybrat si můžete elegantní nebo sportovní.
Celkový dojem dělají vždy detaily, proto nikdy nezapomínejte ani na ostatní pánské doplňky, jako jsou například decentní pánské opasky, elegantní hodinky, praktické a zároveň stylové taškynebo například nezbytné sluneční brýle.