Pánské tašky


Zobrazit dostupnost:

Pánské tašky

Nezbytnou součástí pracovního i volnočasového obleku je vhodná elegantní taška. Nabízíme Vám tašky a aktovky z kvalitních materiálů a kůže, s dobře propracovanými detaily tak, aby Vám byly nejen módním doplňkem, ale také praktickým pomocníkem. Jejich decentní klasické provedení umožňuje kombinaci s většinou módních stylů. Tašku doporučujeme sladit nejen s barvou bor, ale i s dalšími doplňky: s elegantní peněženkou, koženým opaskem, hodinkami či brýlemi.

Ačkoliv se mnoho mužů nošení pánské taškybrání, nemají k tomu nejmenší důvod. Pánská taškaje nejen praktická, ale i trendová záležitost. V naší nabídce najdete tašky různých typů, elegantní kožené aktovky do ruky, nebo kožené tašky přes rameno v různých designech a barvách.
Elegantní, ale zároveň praktická aktovka z kvalitní kůže je vhodná do práce a na formální příležitosti. Kožené tašky přes rameno využijete při méně formálních příležitostech, jsou ideální i na běžné nošení. Při výběru barvy pánské taškyse řiďte barvou vašich ostatních doplňků, tedy bot, pásku, hodinek, slunečních brýlíapod. Pánská taškav klasické černé barvě se vám bude hodit ke všemu, nemusíte se však bát ani hnědé, která se rovněž skvěle kombinuje a navíc outfit trochu oživí.
Pánské taškynavíc mají uvnitř mnoho kapes, všechny věci si tak přehledně uložíte a už nebudete nic hledat. Do tašky se vám vleze například i deštník, takže vás už nezaskočí ani nečekaná průtrž mračen. Tašky navíc pojmou i vaše důležité dokumenty, nehrozí už tedy, že se pomačkají. Všechny pánské taškyvynikají precizním zpracováním se zajímavými detaily. Všechny tašky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, některé i s decentním vzorem. V našem internetovém butiku vám nabízíme i pánské taškyv menších velikostech, které využijte například večer, když půjdete na večeři s přítelkyní nebo manželkou.
Neustálé hledání klíčů, kapesníku, vizitek a dalších nezbytných věcí po kapsách je vskutku nedůstojné. Dejte proto sbohem nevzhledným sportovním batohům, které jsou vhodné na volný čas, ale které do práce rozhodně nepatří. Z naší různorodé nabídky pánských tašeksi jistě vyberete model vhodný právě pro vás, na každou příležitost!