Pánské obleky


Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

Pánské obleky

Žádný oděv nevyzdvihuje mužské přednosti tolik, a současně nedělá tak dobrý dojem, jako pánský oblek. Správné sako padne dobře v ramenou a přes hrudník, je dlouhé po nehet palce a rukáv je kratší, než rukáv košile. Nezapomeňte, že pod společenský i pracovní oblek by měla vždy patřit košile s dlouhým rukávem. Kalhoty by zase měly končit nad podpatkem boty a vždy by k nim měl patřit opasek (který by měl být nejlépe v barvě bot). Ideálně by samozřejmě mělo sako s kalhotami ladit barvou i materiálem, Pokud jde ale o neformální událost, lze společenské kalhoty vynechat a dodat oděvu eleganci pouze pomocí saka, případně volnočasově zvolit košili s krátkým rukávem nebo triko s límečkem. Přinášíme Vám nabídku elegantních pánských obleků za skvělé ceny.

Každý muž vypadá jako gentleman, pokud má na sobě kvalitní oblek, který mu dokonale padne. V našem internetovém butiku najdete pánská saka a obleky prvotřídními kvality za příznivé ceny. Jistě vás příjemně překvapí i široká nabídka veškerých pánských oděvů, na jednom místě se tak obléknete od hlavy k patě stylově, elegantně i originálně. Vše navíc z pohodlí domova!
Kvalitní, dobře padnoucí pánský oblek by neměl chybět v šatníku žádného gentlemana. Nejpraktičtější a nejelegantnější je samozřejmě černý oblek, případně oblek v jiné tmavé barvě. Takový oblek je nezbytný na formální události a na jeho výběru je třeba si dát záležet. Pánské obleky ve světlejších barvách jsou vhodné například do práce. Myslete na to, že pod oblek je přípustná jedině košile s dlouhým rukávem.
Jestliže dáváte přednost elegantnímu stylu i ve volném čase, ideální volbou pro vás bude stylové pánské sako. Můžete si jej obléct na moderní košili s barevnými manžetami, na košili s decentním vzorem, ale stejně dobře bude fungovat i v kombinaci s ležérními kalhotami a pánským tričkem s designovým potiskem. Můžete si být jisti, že za všech okolností budete působit upraveně a stylově, ať už dáte přednost formálnější nebo ležérnější variantě pánského saka. Na výběr navíc máte z klasických i trendových odstínů, například modré či šedé, které jsou rovněž velmi univerzální a skvěle se kombinují.
Správný střih saka i celého obleku je velmi důležitý pro to, abyste se v něm cítili pohodlně. Dbejte rovněž na správné délky rukávů i nohavic, abyste se neprohřešili proti pravidlům etikety.
Každého správného gentlemana dělají detaily, proto věnujte dostatečnou pozornost i výběru módních doplňků, zejména koženého opasku, stylových náramkových hodinek a peněžence, aby byl výsledný dojem perfektní.